|
13 spotkań po zimowych wakacjach? bez jaj kolego. A obóz to jest głównie po to żeby trenować na naturalnej murawie, a nie się przemęczać.
Na zachodzie przerwa jest raczej tylko + - świąteczna, mniejsza o daty bo każda liga ma inaczej. Sedno tego jest takie że gdy my ruszamy wypoczęci ( sorki zmęczeni) na 13-15 spotkań,
taki Wigan już ma za sobą ok 10 meczów i drugie tyle przed sobą.
Podałem Wigan jako klub nie zagrożony pucharami.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.04.2012 o godz. 17:16.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|