Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16763
Stary 26.04.2012, 16:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie tu widzisz na mapie Baltic Pipe? Korytarz północ-południe jak najbardziej wszedł w fazę studyjną tylko głównie po stronie polskiej. Interkonektor Polska-Słowacja jest właśnie na etapie studium wykonalności, a drugi interkonektor z Niemcami może posłużyć do odbioru gazu z Nordstreamu.

Szkoda mojego czasu na jakieś szcześciopunkty.
Naprawdę czasami potrafisz być zabawny: wklejasz mapę, twierdzisz że obalasz nią tezę o "solidaności energetycznej" a potem pytasz się gdzie jest na niej Baltic Pipe . Zobacz w legendzie na zieloną kropeczkę . Faza studyjna po stronie polskiej (nawiasem mówiąc ja nie mam takich informacji, prosze o link jeśli można) to tak jak by jej nie było. Nie są zazanaczone istniejące połączenia: z Niemcami i Czechami.
Szkoda że masz czas na wypisywanie takich nonsensów: "w tym momencie rząd powinien negocjować z Gazpromem możliwość pozyskiwania gazu z rurociągu północnego przez interkonektory"