|
Siema,
Mam pytanie do osób, które były zaangażowane w Dzień Dziecka i akacje z Domami Dziecka.
Mianowicie, organizuję taki dzień dla Dzieciaków na mojej Uczelni. Jakieś ciekawostki, oprowadzanie, pokazy itp itd. W tamtym roku się to bardzo fajnie udało.
Zna ktoś jakiś Dom Dziecka, który będzie takim czymś zainteresowany? Bo różnie z tym bywa. W tamtym roku zorganizowaliśmy coś takiego dla Domu Dziecka na Rajskiej. Nie chcielibyśmy aby był to ten sam Dom Dziecka.
Sprawa jest dość pilna.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|