Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18844
Stary 26.04.2012, 15:44
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Super akcja: http://www.youtube.com/watch?v=F_kcS...&feature=g-u-u
taaa.. dał sponsor nową furą a oni od razu na miasto
A bardziej serio - pomysł i film jeden z najlepszych jakie puściła SSA. Myślę, że ci co akurat znaleźli się na Rynku mieli dużą frajdę. I niektórzy do tego wejściówki
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując