Dariook napisał(a):

Wszystko pięknie i ładnie, liczby nie kłamią tylko teraz weż poprawkę na :
1. Ok. 3 miesięczną przerwę zimową.
2. Ilość spotkań rozegranych u polskich drużyn po zimowych wakacjach.
Wtedy nas nawet takie Wigan zostawia w tyle. Kpina i nic więcej.
|
No to jest dyskusyjna sprawa, co bardziej męczy. Rozegranie takiej samej ilości spotkań bez przerwy, czy z przerwą i dodatkowym obozem przygotowawczym, na którym się raczej nie oszczędza.