Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20506
Stary 26.04.2012, 15:20
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pięknie i ładnie, liczby nie kłamią tylko teraz weż poprawkę na :

1. Ok. 3 miesięczną przerwę zimową.
2. Ilość spotkań rozegranych u polskich drużyn po zimowych wakacjach.

Wtedy nas nawet takie Wigan zostawia w tyle. Kpina i nic więcej.
No to jest dyskusyjna sprawa, co bardziej męczy. Rozegranie takiej samej ilości spotkań bez przerwy, czy z przerwą i dodatkowym obozem przygotowawczym, na którym się raczej nie oszczędza.
Odpowiedz cytując