Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18840
Stary 26.04.2012, 14:16
Serialnie, jestem pełen podziwu. Pełen szacun dla pionu marketingu - to w taki sposob buduje sie relację z potencjalnymi klientami, ktorymi sa kibice Wisły.

http://www.wykop.pl/link/1120115/poz...ku-w-krakowie/ <- wykopcie, jesli uznacie za stosowne, niech Polska zobaczy tą akcję
Odpowiedz cytując