Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16759
Stary 26.04.2012, 12:22
Szpen napisał(a):Wyświetl post
jakbyś śledził wątek Smoleńska, to wiedziałbyś że wyraźnie napisałem że się w nim nie wypowiadam, ani nie komentuje. Link wrzuciłem, bo wywiad ciekawy i każdy powinien się z nim zapoznać. Bez komentarza. Ty wierzysz w swoje, ja wierze w swoje i niech tak zostanie..
Szpenio - a Ty się czasem Gugała nie nazywasz? Bo jak ulał to Twoje "wierzenie" pasuje do "wywiadu" Gugały z Brudzińskim.