Szpen napisał(a):

|
jakbyś śledził wątek Smoleńska, to wiedziałbyś że wyraźnie napisałem że się w nim nie wypowiadam, ani nie komentuje. Link wrzuciłem, bo wywiad ciekawy i każdy powinien się z nim zapoznać. Bez komentarza. Ty wierzysz w swoje, ja wierze w swoje i niech tak zostanie..
|
Szpenio - a Ty się czasem Gugała nie nazywasz? Bo jak ulał to Twoje "wierzenie" pasuje do "wywiadu" Gugały z Brudzińskim.