Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
20501
26.04.2012, 10:33
ale porównanie. Tam w Anglii grają dwa razy więcej spotkań, założę się też że mają ostrzejsze treningi
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek