Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20500
Stary 26.04.2012, 10:24
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Podmęczeni po 27 kolejkach? Jaja sobie robisz ?
Polska liga to nie premier league i nasi grajkowie nie mają tyle pary co zawodnicy Wolverhempton czy Chelsea
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.04.2012 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując