arti napisał(a):

Ja z kolei nie rozumiem po co Bruk miałby awansować do tej extra - gdzie i dla kogo grać.
Natomiast awansować, dostać parę baniek od pejsów i pozostać w 1 lidze jeśli rzeczywiście można się wymienić licencjami - to o wiele łatwiej mi zrozumieć.
Mam nadzieję, że 2 ekipy z grupy: Pogoń, Piast, Zawisza czy hmmm nawet Ara skończą wyżej niż Bruk.
Co do derbów - stawiam na wynik w okolicy 3-0, 3-1
|
Nie chce mi się wierzyć ,że ktoś kto zbudował "potęgę" w takiej dziurze - miałby teraz odpuścić, rozsprzedać zamek z piasku ? mając marzenia na wyciągnięcie ręki ?.. ni huja.
Gość pewnie ma ambicję i zapewne kasę, dlatego myślę, że duma i chęć lansu przebije judaszowe srebrniki.
Jeśli uczciwie awansują, to dlaczego nie mają grać w "elicie" ?.
Wiadomo nas jest tysiące , ich zapewne ułamek setny tego... Nie zapominajmy że Wiara i Oddanie swojemu klubowi jest wszędzie jednymi nićmi szyta (parchy anomalia oczywiscie).
Jeśli jest choć 10 chłopa w młynie , to mają dla kogo grać.