Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16741
Stary 26.04.2012, 07:05
Jak najbardziej rozumiem Orbana w tym ruchu i jak ganiłem go za poprzednie oraz za generalnie kiepską politykę to w tym momencie się nie dziwię, że zrobił jak zrobił. Pójdą oni drogą Bułgarii, potrzebują pieniędzy i tańszych surowców do odbudowy kraju, więc idą na układ z Rosją. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że "solidarność energetyczną" można między bajki włożyć i w tym momencie rząd powinien negocjować z Gazpromem możliwość pozyskiwania gazu z rurociągu północnego przez interkonektory, który ma wybudować Gaz-System na granicy z Niemcami.

Tego wszystkiego oprócz naszego LNG już nie będzie.