Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 26.04.2012, 00:57
1q2 napisał(a):Wyświetl post
pomijając że w ogóle to nie jest pewne że oni awansują, to jeśli to nastąpi , to muszą coś zakombinować, bo w Niecieczy to za chuja licencji nie dostaną.Tarnów...ponoć mało prawdopodobne, Hutnik też, dlatego sprzedaż licencji jest realna, a komu?...tylko te niedojdy się nadają.Gdzie oczywiście to daleka droga, ale pomarzyć zawsze wolno
Właśnie zwróciłeś mi na coś uwagę. Czy nie trzeba najpierw otrzymać licencji, a potem dopiero można ją sprzedać? Termalica to nie Amica, czy Groclin, które spełniały wymogi licencyjne odnośnie infrastruktury. Jeżeli Termalica nie otrzymałaby licencji to utrzymałby się 15. zespół. Gdyby 15-ta była Cracovia to byłoby to dla nich bez różnicy, ale gdyby to był ŁKS byłoby pięknie ; )

Oczywiście Termalica może zgłosić dwa stadiony i tym samym mieć licencję pewną...