Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.04.2012, 23:45
blanco napisał(a):Wyświetl post
Już przestańcie..
Właściciele Bruk-Betu byliby frajerami dekady ,gdyby sprzedali licencję po tylu pięknych awansach . Nie ma szans,by do tego doszło .Jeszcze ....a Cracovii , to nie przejdzie, nie ma chuja.
Dlaczego? Profesur doktur kiesę ma zasobną, a co szkodzi Brukbeciarzowi poczekać jeszcze rok, mając w budżecie pieniądze od Filipiaka, zapewne niemałe? Przecież nie zaczynałby od C-klasy, tylko łyknął licencję pejsów i dalej utrzymywał zespół w I lidze. Czysty biznes.