Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 25.04.2012, 23:21
Ja tylko chce sie zemśćic za Jopa, głowke i strate mistrzostwa 2 lata temu

rewanz ,wygrana tylko to sie liczy


natomiast jesli by sie polaczyli z Bruk-betem to bedzie taka z nich szydera ze w zasadzie moglo by do tego dojsc

Bruk Bruk Brukovia

Bruk-Bet & Cracovia -sztama ktora zmienia uklad na kibicowskiej mapie Polski !!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.04.2012 o godz. 23:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI