|
Ja tylko chce sie zemśćic za Jopa, głowke i strate mistrzostwa 2 lata temu
rewanz ,wygrana tylko to sie liczy
natomiast jesli by sie polaczyli z Bruk-betem to bedzie taka z nich szydera ze w zasadzie moglo by do tego dojsc
Bruk Bruk Brukovia
Bruk-Bet & Cracovia -sztama ktora zmienia uklad na kibicowskiej mapie Polski !!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.04.2012 o godz. 23:27.
|