KamiK napisał(a):

|
a ja dodam coś istotnego, co powinno być w każdym komunikacie dotyczących Derbów. WSZYSCY NA CZERWONO! Nikt nie może mieć wytłumaczenia, że nie bo pogoda zapowiada się świetnie a czerwona koszulke chyba już każdy ma...
|
Pogoda to bedzie jak w sierpniu
28 stopni i slonce
wiec nie wyobrazam sobie zeby ktos przynajmniej na C nie mial czegos czerwonego
namawiajcie jeszce kogo sie da mamy isc wciagnać nosem
CRACOVIAAAA K CRACOVIA SSSS!!!!!!!!!!!!!!