Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8471
Stary 25.04.2012, 23:12
KamiK napisał(a):Wyświetl post
a ja dodam coś istotnego, co powinno być w każdym komunikacie dotyczących Derbów. WSZYSCY NA CZERWONO! Nikt nie może mieć wytłumaczenia, że nie bo pogoda zapowiada się świetnie a czerwona koszulke chyba już każdy ma...


Pogoda to bedzie jak w sierpniu

28 stopni i slonce

wiec nie wyobrazam sobie zeby ktos przynajmniej na C nie mial czegos czerwonego


namawiajcie jeszce kogo sie da mamy isc wciagnać nosem

CRACOVIAAAA K CRACOVIA SSSS!!!!!!!!!!!!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując