Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 25.04.2012, 22:46
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Co za idiota podpisał z Gargułą taki kontrakt?

Piłkarzy o wartość ich kontraktów winił bym najmniej...
Dariook, rzecz w tym, że w momencie kiedy podpisywano Gargułę był to gracz, na którym wielu chciało opierać reprezentację. Jeden z najlepszych wtedy polskich pomocników. Wielu piało z zachwytu. Wisła zgarnęła za darmo bardzo dobrego piłkarza. Problem, że kilka tygodni po podpisaniu kontraktu doznał kontuzji, którą leczył półtora roku i nigdy potem nie wrócił do dawnej dyspozycji. Wtedy te 350 tysięcy euro kontraktu było owszem oszałamiającą kwotą na realia ligowe, ale po Gargule każdy miał prawo spodziewać się tego, że te pieniądze się będą zwracać. Nie przewidziano kontuzji... Z perspektywy czasu transfer Garguły można uznać za niewypał transferowy. Jednak wtedy ten transfer był przyjmowany z wielką radością. Szkoda, że nie wykupiono go z Bełchatowa zaraz po podpisaniu kontraktu.
Odpowiedz cytując