Cytat:
W oficjalnym komunikacie konsorcjum Nabucco błyskawicznie zareagowało na pojawiające się informacje o możliwości wycofania się z projektu węgierskiego MOL.
W informacji spółki możemy przeczytać, ,,że nie ma żadnych realnych przesłanek, aby sądzić, że Węgry i spółka energetyczna MOL zrezygnuje z partycypowania przy projekcie gazociągu Nabucco.”
|
Mam nadzieję , że to tylko gra Orbana wobec KE w kontekście prowadzonej na tej linii rozgrywki.
Jeżeli nie , to wystarczy za cały komentarz do federacji międzymorza
