Mam pytanie do osob ktore korzystaja ze szkoly
http://futura.edu.pl/pl/ lub ich znajomi . Moze ktos mi cos o tym powiedziec, czy oplaca sie, jak jest itp? Interesuje mnie rowniez czy sie za to placi, bo na stronie nigdzie nie znalazlem ze jest platna,ale pisze ze jest niepubliczna i ze sa jakies promocje bez wpisowego.