Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16734
Stary 25.04.2012, 20:10
Ostatnio w URze byl artykul o sledztwie w sprawie Papaly. Beka z "przelomow" itd.
Tak sie zastanawiam czy ktos sobie nie zrobil wrecz nawet z nich jaj z tymi dzisiejszymi rewelacjami.
WISŁA PANY !!