Dariook napisał(a):

Wydaje mi się że brak LM nie jest spowodowany brakiem bazy ala PSV. U nas problemem jest głównie pieniądz a raczej jego brak.
Każde potknięcie kończy sie w podobny sposób czyli sprzedażą tych najlepszych, łatając dziury po kasie która miała być...a nima.
A jeśli ktoś w końcu pomyśli, najpierw włoży żeby później wyciągnąć tj. wzmocni drużynę przed eLM zamiast ją osłabiać - nie widzę problemu żeby tam się znaleźć.
|
Problem jest bardziej złożony, to szereg czynników które robimy źle. Brak bazy to jeden z kluczowych. Wyobrażasz sobie by taki Arjen Robben utrzymał wysoką formę trenując na takim kartoflisku jak nasze "boisko treningowe"? To tak jakbyś sobie kupił ferrari enzo i nie miał z niego żadnego pożytku, bo po pierwszym miesiącu siadło zawieszenie na naszych dziurawych drogach.
Fatalna polityka transferowa i brak stabilizacji to również istotny błąd jaki popełniamy, aczkolwiek jeden z wielu.