cinekw napisał(a):

|
o Jopie zapomniałeś, wolny jest.
|
sprowadzanie wolnych graczy nie jest problemem jezeli uda się wynegocjować korzystnie kontrakt, tak żeby nie blokował miejsca młodym zdolnym polskim zawodnikom, jeżeli taki się
"urodzi"
przy odpowiednio skonstruowanym i nie zawyżonym kontrakcie nie ma zwykle problemu z pozbyciem się gracza, jeżeli ten nie będzie grał a gdzie indziej dostanie podobne zarobki, sam odejdzie, tak by zapewne zrobił Garguła gdyby miał odpowiedni kontrakt, przygarnąłby go Bełchatów choćby
jestem przeciwnikiem sprowadzania i promowania na siłę graczy o wątpliwym talencie