Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13210
Stary 25.04.2012, 19:14
cinekw napisał(a):Wyświetl post
o Jopie zapomniałeś, wolny jest.
sprowadzanie wolnych graczy nie jest problemem jezeli uda się wynegocjować korzystnie kontrakt, tak żeby nie blokował miejsca młodym zdolnym polskim zawodnikom, jeżeli taki się
"urodzi"
przy odpowiednio skonstruowanym i nie zawyżonym kontrakcie nie ma zwykle problemu z pozbyciem się gracza, jeżeli ten nie będzie grał a gdzie indziej dostanie podobne zarobki, sam odejdzie, tak by zapewne zrobił Garguła gdyby miał odpowiedni kontrakt, przygarnąłby go Bełchatów choćby

jestem przeciwnikiem sprowadzania i promowania na siłę graczy o wątpliwym talencie
Odpowiedz cytując