Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.04.2012, 18:25
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam. Byłem dzisiaj w siedzibie Bruk-Betu, i sprawa wygląda tak:...wszystko w rękach Filipiaka....jesli zapłaci tyle ile chce Witkowski...deal...To TYLKO biznes..powiedział mi ktoś z baaardzo, bliskiego kręgu Witkowskiego.

Zatem, uczmy się nowej przyśpiewki i może nawet fajnie by było zaśpiewać im już teraz:
Wysłuchajcie prawdę tą
że, jesteście Brukovią
sprzedaliscie klubik swój
teraz macie wielki chvj.........
lalalla lalallallla...........( w odróźnieniu od towarzysza F.-co działki z "miejskiego" klubiku tak czy tak wytarga


Kostki w chvj jak już
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.04.2012 o godz. 18:28.