Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 25.04.2012, 18:22
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Kocur, DevilMayCry nie pociesze was ale ktoś z drugiej strony Błoń pozazdrościł Polonii W-wa i zamierza wzorować sięna Poloni W-Wa. Na początek wykupienie licencji na gre w ekstraklasie ewentualnie fuzja. Klubem który ma zapewnić Cracovii przeżycie w ekstrklasie jest....Nieciecza której szkoleniowcem jest Radolsky były trener Groclinu.Swego czasu klub dzięki któremu Polonia W-wa zawitała w ekstraklasie
Potwierdzam. Byłem dzisiaj w siedzibie Bruk-Betu, i sprawa wygląda tak:...wszystko w rękach Filipiaka....jesli zapłaci tyle ile chce Witkowski...deal...To TYLKO biznes..powiedział mi ktoś z baaardzo, bliskiego kręgu Witkowskiego.

Zatem, uczmy się nowej przyśpiewki i może nawet fajnie by było zaśpiewać im już teraz:
Wysłuchajcie prawdę tą
że, jesteście Brukovią
sprzedaliscie klubik swój
teraz macie wielki chvj.........
lalalla lalallallla...........( w odróźnieniu od towarzysza F.-co działki z "miejskiego" klubiku tak czy tak wytarga