miba napisał(a):

|
W końcu są niezatapialni, fuzja z niecieczą i dawaj kolejny rok w ekstraklasie..
|
No tak ale teraz będą mieli w składzie dobrych ambitnych grajków
Zresztą IMHO przy fuzji zostaje nazwa większego i ważniejszego klubu więc w supermarkecie będzie grała Termalica Bruk-Bet
