Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.04.2012, 15:59
miba napisał(a):Wyświetl post
W końcu są niezatapialni, fuzja z niecieczą i dawaj kolejny rok w ekstraklasie..
No tak ale teraz będą mieli w składzie dobrych ambitnych grajków

Zresztą IMHO przy fuzji zostaje nazwa większego i ważniejszego klubu więc w supermarkecie będzie grała Termalica Bruk-Bet