|
Panowie mam takie. Ściągnąłem FM 12 z chomikuj w formacie .iso (1.9GB) zrobiłem obraz płyty, cracka również, ale jak chce włączyć samą grę to włącza mi się STEAM i dział sklep. Wie ktoś jak temu zaradzić?
Reymonta 22 To Nasza Świątynia, a Wisła Kraków To Nasza Religia!
|