Wyświetl pojedynczy post
Balkansko a Naše
Junior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 25.04.2012, 13:05
Na śląsku z tego co wiem też jest podobnie - tzn przechodzi się przez kierowce i okazuje karte miesięczną, bilet lub kupuje bilet. Ale działa to jak działa - czyli nie bardzo.
Odpowiedz cytując