Temat
:
Kanary w autobusach
Wyświetl pojedynczy post
Balkansko a Naše
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
390
25.04.2012, 13:05
Na śląsku z tego co wiem też jest podobnie - tzn przechodzi się przez kierowce i okazuje karte miesięczną, bilet lub kupuje bilet. Ale działa to jak działa - czyli nie bardzo.
Balkansko a Naše
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Balkansko a Naše
Znajdź inne posty napisane przez Balkansko a Naše