kreseq napisał(a):

|
Z taka gra jak wczoraj to Ruch moze miec problem nawet z LKSem. Podobno chlopaki sie spalili psychicznie...no coz, to gorsze niz problemy fizyczne.
|
A nie pomyslałes, ze akurat tak z Legia zagrali? Mieliscie swoj dzien, nie mieli nic do powiedzenia ale to nie oznacza, ze w kolejnych meczach bedzie identycznie