Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8436
Stary 25.04.2012, 11:19
propaganda pasiastych jest niemożliwa twierdzą że dla tego tyle biletów schodzi bo incognito będa ich tysiące na naszym stadionie hahahah
ps.koło 11 już kolejka na około 20 -30 osób ;]
Odpowiedz cytując