Lupo napisał(a):

|
Mam kamerę Panasonic nv gs330. Chciałbym jutro nagrać jeden wywiad i zgrać go na komputer. Jednak na kartę pamięci zapisują się jedynie zdjęcia, a filmy są zapisywane na małej kasecie vhs. Czy tym zwykłym kabelkiem uda mi się zgrać to nagranie na PC? Czytałem coś że potrzeba jakiegoś kabla firewire. Nie bardzo wiem o co chodzi, bo kompletnie nie orientuję się w takich elektronicznych sprawach.
|
Też kiedyś dałem się nabrać na kamerę Canona bez kabla firewire w zestawie. Kamera kosztowała 1300 a kabel oryginalny prawie 400zł

Odniosłem ją do sklepu i kupiłem na allegro. Takiego kabla już nie dostaniesz tak łatwo bo to starszy model już praktycznie nie dostępny.