borys napisał(a):

|
Wiem, ale watpie ze to "cale zlo", lekarze tez chyba niezle daja ciala.
|
Ale co mają do tego lekarze?W dzisiejszych czasach sportowy mają świetne warunki do tego, by zdiagnozować delikwenta.W Wiśle też są świetni fizjoterapeuci, więc nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.
Czasami niestety jest tak, że z nimi malo kto się liczy, bo najważniejszy jest czas, a nie zdrowie zawodnika, dlatego np są takie przypadkie jak ostatnio, kiedy Jaliens grał z kontuzją, na obronie, bo nie miał kto inny zagrać, lub wtedy, kiedy Melikson doznał kontuzji a przez swoją głupotę dograł z nią do końca.