Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.04.2012, 09:42
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?
Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!