Probierz na pewno dobrze ich zmobilizuje i wydrze ryja,że nie ma .......enia się-tylko trzeba to wygrać.
Wgnieść ich w trawe,jak beda wygrywac 1-0 to dążyć do 2-0,jak 4-0 to ich upokorzyć na 5-0.
Liczę na duet def pomoc-Sobolewski Wilk i ofensywa Małecki-Melikson-Iliev-Genkov.
Do tego Jirsak jako "obroćca" czyli praktycznie kolejny pomocnik do rozgrywania piłki.
Co do biletów jak kolega wyżej pyta.Od czwartku ma być piękna pogoda do poniedziałku włącznie,licze ze przyciagnie to ludzi na spacery i tłumnie po bilety
