Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.04.2012, 09:08
ja również. 100% poparcia. to są DERBY ludzie. jak przegramy to będą się z nas śmiać przez najbliższe parę lat.