Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20490
Stary 25.04.2012, 06:02
http://www.youtube.com/watch?v=Nkcil4w_thU

Nie wiem w ogole po co te domysly, mozna powiedziec ze Legia - mistrz a my bez pucharow. IMO mozna sie jeszcze ekscytowac tym kto zagra w LE
Odpowiedz cytując