Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13204
Stary 24.04.2012, 23:35
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Skoro JW rezygnuje to może by tak powalczyć o Jodłowca. Jakiś genialny nie jest, ale pamiętajmy, że nasz środek obrony, a także pozycja defensywnego pomocnika to nie to co dawniej. Jodłowcowi kontrakt kończy się 31 grudnia 2012, więc można byłoby go w lipcu za darmo podpisać. Byłoby łatwiej skoro wycofuje się właściciel Polonii. Z kolei w czerwcu kontrakt wygasa Teodorczykowi. Warto byłoby go zatrudnić jako trzeciego napastnika.
Może i JW to nowobogacki burak z zajebistą blacharą, jednak kasę to on liczyć potrafi. Jeśli potrafił wyciągnąć za Mierzejewskiego melony to za grosze nikogo puszczać nie musi.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując