Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 24.04.2012, 22:24
Gargamel napisał(a):Wyświetl post
NIETYKALNI

zdecydowanie polecam ten film, za jego dystans, humor, przesłanie i ogólny pozytywny wydźwięk jaki można dostrzec na końcu.

więcej na:

http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390
Też polecam każdemu! Świetny francuski film.
Odpowiedz cytując