Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4301
Stary 24.04.2012, 21:53
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Milik i Olkowski trafią do Bundesligi ?
http://gornik-zabrze.przegladsportow...680,1,716.html
Skauci z Niemiec dostają chyba łapówki od Górnika

Żartuję, sądzę, że przynajmniej jeden z tych młodych chłopaków z Górnika się wybije na poziom reprezentacyjny (Stachowiak, Milik, Olkowski)
.
Odpowiedz cytując