Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7181
Stary 24.04.2012, 20:29
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się, aby w przypadku trenerów obowiązywało prawo Bossmana, więc aby podpisać nową umowę, musiał raczej najpierw rozwiązać starą.
Nie o to mi chodziło. Chodzi mi o datę figurującą na jego kontrakcie. Aktualny jest podpisany do końca czerwca. Oficjalnie nie pracuje w nowym klubie do końca kontraktu z Wisłą, aby Wisła mu nadal wypłacała kasę. O taki zabieg mi chodzi. Bo jeżeli podpisał z normalną datą to Wisła płacić mu już nie musi.
Odpowiedz cytując