Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18835
Stary 24.04.2012, 19:59
Enek napisał(a):Wyświetl post
I innymi ? Kogo masz na myśli ?
Kirm ni w ząb z tego co słyszałem. 3 lata mieszka w Polsce... Iliev mieszka nie cały rok i już potrafi.

Kto jeszcze umie się wypowiedzieć w naszym języku ?
Jirsak wiadomo mówi prawie perfekcyjnie, ale nie mam pomysłu kto jeszcze może mówić po Polsku.
Bunoza?
Słyszałeś? To, że Kirm udziela wywiadów w języku angielskim nie świadczy o tym, że nie dogadasz się z nim po polsku, może po prostu ma angielski opanowany w takim stopniu,że wygodniej mu jest się wypowiadać w tym języku? To, że weszło coś napisało to nie znaczy, że tak jest(choć nie mówie, że to nie prawda...)
Odpowiedz cytując