Marcin_fan napisał(a):

Może junior Diaz ogarnia nasz język. Mieszkał w sumie sporo w Polsce.
Chavez skoro rozmawiał z Małeckim kiedy go pocieszał to też raczej potrafi po polsku bo raczej Patryk po hiszpańsku nie śmiga...
|
No właśnie Chavez nie zna i angielskiego i polskiego. Nie pamiętam kto to opisał, ale bodajże Weszło, że pisali do siebie wykorzystując Google Translatora ; )