fran23 napisał(a):

|
W Holandii on mógł liczyć tylko na to co zwykle tam robił, czyli walce o utrzymanie.
|
Powiem szczerze dla mnie to co zrobił Maaskant jest komedią którą podążaniem za forsą nie potrafię usprawiedliwić. Dla mnie najwyższa klasa rozgrywkowa w USA jest już pól amatorska nie chcę nawet przypuszczać co się dzieje w III lidze. Rozumiem jak za forsą idzie gość którego kariera trenerska jest już u schyłku, natomiast nie młody gość który nie ma jeszcze jakiegoś super nazwiska, praca w USA na pewno się do tego nie przyczyni.
edit: Czekam jeszcze na to czy to potwierdzony news bo aż ciężko w to uwierzyć.