|
Super, dziękuję i lecę jutro do południa.
A co do samego meczu to nie ma innej opcji jak wygrana. Zrobiliby to chociaż dla Nas i raz w tym tragicznym sezonie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.
Na pewno muszą wiedzieć, że jest to dla Nas najważniejszy mecz.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|