Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20486
Stary 24.04.2012, 18:46
Szczepłek dosadnie m.in. o "magikach" z PMSz i Skorży.

http://www.rp.pl/artykul/159563,8650...widac.html?p=1

Poziom ligi jest coraz bardziej żenujący. W dodatku sytuacja ekonomiczna czołowych klubów jest nieustabilizowana. Nie wiem jak ma wyglądać walka o LM, ktokolwiek nie wygra. A żeby było ciekawiej, to wartość rynkowa każdego z czołowych polskich klubów niemal dwukrotnie przekracza wartość APOEL-u...
Odpowiedz cytując