Szczepłek dosadnie m.in. o "magikach" z PMSz i Skorży.
http://www.rp.pl/artykul/159563,8650...widac.html?p=1
Poziom ligi jest coraz bardziej żenujący. W dodatku sytuacja ekonomiczna czołowych klubów jest nieustabilizowana. Nie wiem jak ma wyglądać walka o LM, ktokolwiek nie wygra. A żeby było ciekawiej, to wartość rynkowa każdego z czołowych polskich klubów niemal dwukrotnie przekracza wartość APOEL-u...