Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16713
Stary 24.04.2012, 18:36
Jeśli ktoś z Was miał wątpliwości co do stwierdzeń o likwidacji Historii w szkołach średnich po tzw. "reformie" (wprowadzanej ministerialnym rozporządzeniem) radzę zapoznać się z tekstem poniższego linka. Artykuł opisujący jeden z podręczników nowego przedmiotu

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27279...-przemilczenia

I coś co mnie (przez łzy) rozbawiło:

"[...] W rubryce "Znaki czasu" poza skróconą historią "Gazety Wyborczej" znajdujemy dwa zadania dla uczniów:
1. Przedstaw rolę "Gazety Wyborczej" i jej znaczenie dla społeczeństwa polskiego w okresie poprzedzającym wybory kontraktowe do parlamentu w 1989 roku.
2. Scharakteryzuj rolę "Gazety Wyborczej" od dziennika solidarnościowej opozycji do najbardziej poczytnej, atrakcyjnej dla szerokiej publiczności polskiej gazety. [...]"