Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18828
Stary 24.04.2012, 18:12
Ostatnio często widuję Ilieva. Dziś w Galerii Krakowskiej, w zeszłym tygodniu na Floriańskiej. Jak ma mieć taką formę jak z Podbeskidziem to jestem za. Mówił, że nonstop ktoś mu mówi o derbach i bardziej zmotywowany być już nie może
Odpowiedz cytując