Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7168
Stary 24.04.2012, 18:03
1q2 napisał(a):Wyświetl post
I po cholere rżycie?
Nie było ofert to pojechał sobie do stanów , popracować z młodzieżą, szczególnie że zaproponował mu to ziom
albo oferty były, ale nie są na tyle dobre by opłacało się zrywać obowiązujący, wysoki kontrakt z Wisłą... Umowa z nami może mu umożliwiać pracę na amatorskim poziomie.
Odpowiedz cytując