Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 24.04.2012, 17:55
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy z kogoś idioty tylko dlatego, że jest Polakiem i pracuje w Polsce. W czasach kiedy są dostępne różne starze dla trenerów, można sobie swobodnie pojechać na każdy mecz jak i zarówno obejrzeć go w domku w jakość HD, jeśli ktoś jest głodny wiedzy, a uważam, że Probierz jest to jest wstanie wzbogacić swój warsztat na tyle aby podejmować dobre dla klubu decyzje. Chciałbym aby w klubie pracowali ludzie z manią dążenia do doskonałości w każdym elemencie, Probierz coś takiego w sobie ma.



Wołałbym abyśmy niwelowali przepaść pomiędzy nami, a resztą świata budując boiska, stawiają na szkolenie, ściągając co raz to lepszych zawodników niż płacić krocie terenorwi zzagraniacy który będzie wyróżniał się tym że mówi na konferencji po angielsku czy hiszpańsku.
Ta, a poza tym, że ładnie mówi po angielsku nadal będzie gra pozorów, jedno boisko do treningu, mało młodych piłkarzy, zero długofalowej polityki. Zgadzam się, że w chwili obecnej kasa musi przestać być rozpieprzana. Niestaty na to się nie zanosi bo klub jest tak zarządzany a nie inaczej. Kojarzy mi się to z biedakiem, który jak ma kasę to pierwsze co robi to kupuje fajki i wino, a później nie ma co żreć, taka patologia trochę.
..
Odpowiedz cytując