Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13196
Stary 24.04.2012, 17:04
Odnośnie Trałki...
Nunez znika, nie wiemy, czy Jirsak zostanie - a Trałka to akurat gracz na ich pozycję ( oczywiście zakładając, że będzie chciał grać w Wiśle i czy przypadkiem hasło "Wisła" nie włączy maszynki liczącej banknoty w mózgu jego i jego managera ).
Odpowiedz cytując