|
Odnośnie Trałki...
Nunez znika, nie wiemy, czy Jirsak zostanie - a Trałka to akurat gracz na ich pozycję ( oczywiście zakładając, że będzie chciał grać w Wiśle i czy przypadkiem hasło "Wisła" nie włączy maszynki liczącej banknoty w mózgu jego i jego managera ).
|