|
Skoro JW rezygnuje to może by tak powalczyć o Jodłowca. Jakiś genialny nie jest, ale pamiętajmy, że nasz środek obrony, a także pozycja defensywnego pomocnika to nie to co dawniej. Jodłowcowi kontrakt kończy się 31 grudnia 2012, więc można byłoby go w lipcu za darmo podpisać. Byłoby łatwiej skoro wycofuje się właściciel Polonii. Z kolei w czerwcu kontrakt wygasa Teodorczykowi. Warto byłoby go zatrudnić jako trzeciego napastnika.
|