Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Stolik
Member
Od: 12.2003
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
1301
24.04.2012, 15:04
Mam wielką prośbę o wasze głosy w konkursie mój plakat o tematyce motoryzacyjnej na stronie
http://moto.pl/MotoPL/1,115233,11601...c_jezdze_.html
PLAKAT NR 5.
Moje auto aż prosi się o nowe opony a takie były by mega
wielkie dzięki za pomoc
!!WISŁA KRAKÓW!!
Stolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stolik
Znajdź inne posty napisane przez Stolik